icon
106 / 117
3 měsíce po porodu.
avatar

PECKA!Gratuluji 🙂

12. led 2012
avatar

super,já pořád ,jak vepř☹!co jsem zhubla,jsem zase o vánocích nabrala

12. led 2012
avatar

Nádhera!

12. led 2012
avatar

To je paráda. A jak to dopadlo s tou strií nad pupíkem? Bohužel se mi tam taky vyklubala ☹

10. črc 2016
avatar
kikiss
autor

@ivanka86 strie je tam pořád, ale už není tak moc vidět, tak to neřeším 🙂

11. črc 2016
avatar

@kikiss to je dobrá zpráva. A zbělela úplně? Zůstane tam pak ten dolíček, nebo se kůže jakoby napne?

11. črc 2016
avatar
kikiss
autor

tak nezbělala, právě že je stejná jako okolní kůže, ale já ji mám fakt cca 1 cm a nenapla se, spíš to vypadá jako svraštělá kůže.

11. črc 2016