
106 / 117
3 měsíce po porodu.
super,já pořád ,jak vepř☹!co jsem zhubla,jsem zase o vánocích nabrala
12. led 2012
Nádhera!
12. led 2012
To je paráda. A jak to dopadlo s tou strií nad pupíkem? Bohužel se mi tam taky vyklubala ☹
10. črc 2016
kikiss
autortak nezbělala, právě že je stejná jako okolní kůže, ale já ji mám fakt cca 1 cm a nenapla se, spíš to vypadá jako svraštělá kůže.
11. črc 2016
PECKA!Gratuluji 🙂