kitinka76
autor@hvezdnenebe to je totiž krásné těle guantanamske 🙂
Ani se mi ty příspěvky nechtějí docitat ☹
18. srp 2015
@kitinka76 jo tak tím se to vysvětluje - guantanámské tele je nejhezčí na světě 🙂 příspěvky nečti. nemám moc přehled, jen jsem něco malilililinečko zahlídla a stačilo :-/
18. srp 2015
Kití, ja bych se moc neptala a cumela radsi dal 😀
Jak bylo? 🙂
18. srp 2015
nezírej, nemá to cenu 🙂 😀 co makedonec? 😀
18. srp 2015
Krásný telátko, klidně bych ze sebe udělala i ty nový vrata, kdyby na mě tohle zíralo. 😅
18. srp 2015
Nepátrej....a bude Ti dobře 🙂
18. srp 2015

bože to je krásné 😵 ale jak to vyroste...rychle pryč od toho. kytí, tady se to jaksi vlní, havajci by záviděli 😉 ale brzy bude po bouřce a klid a mír. howg.