@hvezdnenebe zase středem pozornosti?? Zase na tebe budou všichni pyčet v němém úžasu?? 😉
kitinka76
autor@hvezdnenebe máš to těžký život 😀 byt oslňující ve dne i v noci 😉
14. pro 2015
@kitinka76 s každým dalším rokem je to denní oslňování větší a větší dřina 😀
14. pro 2015
@hvezdnenebe Ty nepovolíš! 😀
14. pro 2015

zas budu celou noc makat ?? a vyspat se mám jako kdy ??? 😀 😀 jasnééé budu se dneska snažit pro vás vypadat co nejkrásněji 😉