@kitinka76 a pořád anonymní?
@hvezdnenebe myslíš tu modrou? je v ní i originální kytice 😀
16. říj 2015
@marticep tak to jsem si ani nevšimla 😀
16. říj 2015
Dostavas anonymni kyticky? Neco mi uteklo, ze o tom nevim? Ale je to hezke♥
16. říj 2015
@kitinka76 a pořád anonymní?
@hvezdnenebe myslíš tu modrou? je v ní i originální kytice 😀
@marticep tak to jsem si ani nevšimla 😀
Dostavas anonymni kyticky? Neco mi uteklo, ze o tom nevim? Ale je to hezke♥
originální vázička 🙂