icon

Velikonoční jidáše.
Devčata, nikdy jsem nepekla a ráda bych letos zkusila jidáše🥖🍞. Nemáte prosím nějaký osvědčený recept? Na netu je jich nekonečno tak bych ráda nějaký recept, který máte ozkoušený.🙏🏻 moc děkuji❣️

avatar

Dělám podle Vaňka, recept je na Rohlíku.

22. bře 2026
avatar

Doporučuji Cuketku.

22. bře 2026
avatar

Já dělám podle Kuchařka pro dceru

22. bře 2026
avatar

Také podle Vaňka. Mám, teda dcera má celou kuchařku.

22. bře 2026
avatar

Kuchařka pro dceru - jsou vynikající!

22. bře 2026
avatar

Děkuji holky🩷

22. bře 2026
avatar

Podle Cuketky.

23. bře 2026
avatar
@gertha

Podle Cuketky.

@gertha ty se povedly🤩

23. bře 2026
avatar

Díky moc. Skvělý recept. A ze dvou zbylých bílků.

23. bře 2026