Velikonoční jidáše.
Devčata, nikdy jsem nepekla a ráda bych letos zkusila jidáše🥖🍞. Nemáte prosím nějaký osvědčený recept? Na netu je jich nekonečno tak bych ráda nějaký recept, který máte ozkoušený.🙏🏻 moc děkuji❣️
Doporučuji Cuketku.
22. bře 2026
Já dělám podle Kuchařka pro dceru
22. bře 2026
Také podle Vaňka. Mám, teda dcera má celou kuchařku.
22. bře 2026
Kuchařka pro dceru - jsou vynikající!
22. bře 2026
kitty_cat34
autorDěkuji holky🩷
22. bře 2026
Podle Cuketky.
23. bře 2026
23. bře 2026
Díky moc. Skvělý recept. A ze dvou zbylých bílků.
23. bře 2026


Dělám podle Vaňka, recept je na Rohlíku.