Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  kixi
  10. lis 2020    Čtené 251x

  Můj věrný pomocník - chůvička TrueLife NannyCam H32

  Krásný den 🌞,

  naše testování video chůvičky TrueLife NannyCam H32 se přiblížilo svému závěru a tak bych se ráda podělila o moji zkušenost 😊.

  V podstatě bych se nemusela ani moc rozepisovat, protože po pár týdnech už nedokážu pochopit, že jsem dříve mohla fungovat bez ní. Jsem naprosto spokojený uživatel. Kamkoliv jsem se při spánku naší Viktorky hnula, tam byla chůvička se mnou. Místa to byla různá. 😁 V koupelně získala dokonce svoji vlastní stoličku, na kterou jsem ji odkládala, když jsem si dopřávala horkou (a klidnou) sprchu. Je totiž fakt super, vidět i náznak možného probouzení a tudíž koupel trošku urychlit. 

  Na zahradě chůvička dosáhla bez problému, mohla jsem bez starostí chodit kolem domu a dcerku mít na dohled.

  Večer jsem se ráda v poklidu mrkla na televizi a věděla, že malá hezky spí. Barevný display chůvičky jsem fakt hodně ocenila. Líbilo se mi i to, že jsem měla přehled o teplotě v pokoji, vždy k dispozici údaje o času a datumu (ano, občas si nejsem jistá, co je za den 😁). I ostatní členové domácnosti s ní byli moc spokojeni, syn nejvíc. Neustále jsem slyšela: "Myslím, že se Viky pohnula!". 😁 Melodie jsme zatím moc nevyužili, ale jsem ráda, že jsou tlumené a příjemné. Ještě se určitě budou hodit. Stejně tak mikrofon. Viky je ještě malá na to, abych ji na dálku něco povídala, ale myslím si, že to brzy nastane. Chůvička i kamera jsou malinké, nezaberou žádné místo a jsou tedy fakt praktické. Co oceňuji je volba hlasitosti, přeci jen když už se stane a dítě se rozbrečí, je fajn to trošku ztlumit, než k němu doběhnu 😊.

  Co se týče výdrže baterie, když jsem dávala předchozí příspěvek, některé z vás psaly, že baterka chůvičky moc nevydrží. Musím souhlasit, že se vybíjí docela rychle. Já ale chůvičku vždy nabíjím přes noc a druhý den mi pak bez problémů vydrží nabitá. 

  Chůvička má také velmi přehledné menu, kde naleznete budík, nastavení času, datumu, teploměru, frekvence, podsvícení LCD a nastavení displaye. Chůvičku je také možné nastavit do 10 jazyků.

  Když jsem se o chůvičce zmínila kamarádkám, velmi často jsem slyšela: Jé, tu znám, jé tu mám, ta je dobrá" 😊. 

  Celkově tedy mohu chůvičku Truelife NannyCam H32 doporučit. S ní máte opravdu jistotu, že jsou vaše děti pod 100% kontrolou.

  Děkuji za možnost účasti v testování.

  Mějte se moc hezky,

  Hanka & Viky

  #test_truelife2 #recenze #zkusenosti_truelife

  kixi
  Zpráva byla změněna    3. lis 2020    

  Krásný den,

  dnes je venku 17 stupňů a mě nic nebrání strávit poobědovou pauzu (30-ti minutovou, kdyby chtěl někdo závidět 😂) na zahradě. Mám s sebou totiž chůvičku TrueLife NannyCam H32, která se během pár dní stala věrným pomocníkem.

  Dnes se podíváme na slíbené funkce:

  🔸Dosah: máme pokojíček do ulice, ale chůvička dosáhne až na konec zahrady, přes 3 nosné zdi. To fakt oceňuji.

  🔸Teplota v pokoji: neustále pod dohledem krom Viky mám i teplotu v místnosti. To se hodí. Mám ráda "studený odchov". Kdo z vás se teď podíval na fotku a hledá indikátor teploty? 😃

  🔸Spuštěná melodie: zvuky, které chůvička vydává jsou příjemné, tlumené tóny. Usne u nich i dospělý.

  🔸Stav baterie: důležité mít nabito! Já nabíjím přes noc a v pohodě vydrží po celý den.

  🔸Mikrofon: ten zatím nevyužívám, nechci si dítě polekat, ale zkouška proběhla a funguje bezvadně.

  🔸Datum a čas: velmi přínosné. Nevím jak vy, ale já momentálně s mimčem a školákem za zády ani nevím co je za den. 😁

  🔸Budík: zatím nevyužívám. Budík je moje Viky.

  Mějte se krásně,
  H&V
  #test_truelife2

  kixi
  Zpráva byla změněna    28. říj 2020    

  Večírek kojící matky 😁 🤦

  Syn paří Fortnite na tv, matka se sklenkou vody v ruce místo tv kouká na chůvu 😂.

  Dobře, přiznám se, že mi stačil jediný den, abych chůvičku zařadila mezi své 🔝 pomocníky. Za prvé, obraz je opravdu kvalitní, takže i poznám s jakou náladou se dítě probouzí 😁. Za druhé všechny funkce jsou velmi užitečné. Ale o těch se rozepíši příště.

  Hezký večer 🌛🌛
  H&V

  #test_truelife2

  🌟Krásný sváteční den🌟

  Dnes začínáme s naší Viktorkou testovat chůvičku TrueLife NannyCam H32.

  Už při rozbalovaní balíčku jsem byla překvapena drobností a krásným provedením v bílo / mint kombinaci. Naproti tomu display je velký a už po prvím použití vidím, że má i velmi kvalitní obraz.
  V dalších dnech se zaměřím na funkce chůvičky a její dosah, ten oceníme především v létě, když budeme večer vysedávat na zahradě 😊.

  Dávejte na sebe pozor a mějte hezký den,

  H&V

  #test_truelife2

  (2 fotky)