Holky, muzete mi prosim doporucit nejaky dobry stolni gril? 😎 dekuju..
Za me taky Tefal OptiGril XL
10. led 2021
Ano, pridavam se k Tefalu. Jede nam celorocne. Kdyz ne venku, tak v kuchyni. Grilujem furt, kukurice, maso, zeleninu, tousty, tortilly a dalsi.
10. led 2021
Take Tefal Optigril XL
10. led 2021
De Longhi
10. led 2021
Sage
10. led 2021
Máme Tefal OptiGril XL a maximální spokojenost