Je úžasný 🙂Taky jsme měli trikolorka, jsou to největší zlatíčka 🙂
12. bře 2018
Taky máme 2holky😍
12. bře 2018
My máme také 2 čubiny. Jedna je už babička a druhé, budou 2 roky 🙂
12. bře 2018
Je úžasný 🙂Taky jsme měli trikolorka, jsou to největší zlatíčka 🙂
Taky máme 2holky😍
My máme také 2 čubiny. Jedna je už babička a druhé, budou 2 roky 🙂
Taky mame doma kavouska. 🙂