holky uz od včerejška se mala potýká s prujmem😞 uz jsem ji davala i ryzovy odvar a nepomohlo to😞 ted je tu vice faktoru, stale neco kouse a cumla si prst takze to muzou byt zoubky ale zatim zadny necitim ( mala ma pul roku a 10d) potom, ze jsme druhy den na novem mleku, ale dr mi rikala ze vzdy se meni mleko az po 14dnech😞 no ale chudak mala ma kazdou plenku pok... ted si rikam co mohu udelat ted o vikendu? Barva St. Vypada hořčice tekutá, nebo jako prikrm
ted nevím jestli ho může i tak malé mimčo ale případně jiné probiotika
to opravdu muze byt k zubum,i kdyz nevidis nic.
V první radě probiotika, vysadit laktozu (bezlaktozovy UM koupíš v lekarne)
Zkuste enterol a tím že má už rok tak vynechat mléko, max dát jen večerní. Jinak mrkev, rýže, banány.. ;)
Jj, zkusit ten Enterol nebo Biopron forte (= Enterol + probiotika, od 6.měs., tobolku vysypat do trošky vody či mléka), pokud je to od zubů zkusila bych přidat i Camilii (polykomponentní homeopatický lék, má v sobě i jedno homeopatikum proti průjmu, plus celkové zklidnění při růstu zubů). Mléko bych zatím nechala, jen pokud by se nelepšilo, tak na čas přejít na Nutrilon low lactose.
V našem okolí teď hodně řádí střevní chřipky, takže bych nevylučovala ani tuto možnost. U nás v rodině jsme tím prošli všichni, postupně, vždy v odstupu 1-2 dny. Jak píší holky, taky bych sáhla po probiotikách. A hlavně doplňovat tekutiny.
Holky je vikend a bohuzel nemam moznost jet ted do mesta nakoupit 😞 ten enterol pisou az od 4roku ditete😬 jinal mam doma biogaiu tak zkusim alespon to a k obedu jsem teda připravila ryzi s cuketou a rozmixovala jsem to na ruzovou hustou kasi
@kkacenkkast už se v tom moc neorientuju ale probiotika lze dodat i bílým jogurtem ;) treba po lžičkach celý den
@kkacenkkast cuketa je projimava
@jijulka je tam jen malicko aby ochutila tu kejdu ryze 🤔
@kkacenkkast Rozvarit mrkev by bylo lepší a rozmixovat stou rýži plus ta voda z rýže..
Enterol muze i mimino, vysypes tu tobolku do trosku vody, ja ho dalavala i preventivne na doporuceni pediatry, funguje
Taky doporučuju enterol i mudr. Mi ho doporučila i na malé mimino. Zabere rychle
V puli roce dostala mala na prujem enterol a tasectan kids
Takze mohu dat ten enterol? Jsem ho objednala na rohlíku prijde mi v 18h. Jinak tedy ted kakala dnes uz po 5 malou pevnější kuličku tal snad uz to bude ok
Urcite muzes, mam skvelou pediatru a dala nam ho poprve take v pul roce, ten vek je na tu tobolku, davej ho ted denne, pozdeji tydne
dala bych enterol