Prosím radu-koukám po rostoucí zidlicce. Libi se mi Jitro, ale 2500-3000 mi přijde trochu dost. Jaké mate zkušenosti? Díky
také máme Jitro , zase si vemte jak jí budete mít dlouho
9. říj 2017
Prosím radu-koukám po rostoucí zidlicce. Libi se mi Jitro, ale 2500-3000 mi přijde trochu dost. Jaké mate zkušenosti? Díky
také máme Jitro , zase si vemte jak jí budete mít dlouho
vyrábí se obdobné, máme tuto už několik let a drží dobře
https://www.mam-nabytek.cz/detska-rostouci-zidl...