Byl jste někdo s kočárkem na Lysé hoře v Rokytnici, je to bez problémů? Nebo dá se nějak okolo pěšky na Dvoracky a dal? Moc děkuji 😉
Na dvoracky kolem svetlanky vede az z rokytnice asfaltka takze v poho. Ale dal uz nee.
10. zář 2016
Byl jste někdo s kočárkem na Lysé hoře v Rokytnici, je to bez problémů? Nebo dá se nějak okolo pěšky na Dvoracky a dal? Moc děkuji 😉
Na dvoracky kolem svetlanky vede az z rokytnice asfaltka takze v poho. Ale dal uz nee.
Z Dvoraček s kočárem nelze, je to do velkého kopce po kamenech...A
Na Lysou nejezdí lanovka mimo zimu mám pocit...Dostat se tam dá z druhé strany, jako od Vrbatovky...