Mel jste nekdo taky tento problem?
Filipek, dnes 9t neudrzi hlavicku v zavesu.
Jake bylo reseni? Take RHB?
Moc dekuji za informace.
Aha tak to je mi líto :( a doktor/ka rikal/a, že už by měl držet ? Ja se na to totiž zapomněla zeptat. Teď má kašel tak ho ani na bříško nedávám :(
22. bře 2016
Kdyby bylo skore 6 5 7 tak potom by to bylo divne vy ste meli normalni....
22. bře 2016
klican
autor@klarionela88 take si myslim, takze verim v plany poplach 🙂
22. bře 2016
Jj, myslim ze o nic nejde... prostredni ditko melo 7-8-8 jestli si dobre pamatuju a krom toho ze je pomalejsi je uplne ok ;)
23. bře 2016
A neni jeste brzo ? My mame 11 tydnu a taky jeste nedrží hlavičku. Ani nechce past koníčky.