Prosim o info ohledne OP pro 1,5l dite.
OP ma od lonskeho podzimu, leteli byste na nej nebo pro jistotu novy? Dekuju za zkusenosti.
My jsme to měli stejně jako vy.udelala jsem novej.prece jenom v půl roce a v roce a půl je vzhledově to dítě jiný,tak aby jste neměla zbytečný problémy kdyby náhodou.😉
7. srp 2017
klican
autorTak mi pani na urade řekla, ze je stejnej. Ja to potrebovala slyset i od zkusenych 🙂 at prijdeme za rok
7. srp 2017
OP je na určitou dobu, dokud si je dítě podobné ... pokud se vám něco nezdá je lepší asi pas