icon

Ráda se nechám inspirovat na domácí dorty pro kluky k 1r a 3r. Moc děkuju 😍

avatar

Jsem naprosty amater-toto je muj prvni dort v zivote

20. led 2019
avatar

A toto je c.2 🙂 oba jsou obyc.piskot+mascarpone krem-jsou teda ke 2.a4. nartozeninam,ale to je myslim jedno

20. led 2019
avatar
20. led 2019
avatar
20. led 2019
avatar
20. led 2019
avatar
20. led 2019
avatar
20. led 2019
avatar
20. led 2019
avatar

ale jinak pinterst,tam je toho hodně

20. led 2019
avatar

Tenhle jsem dělala pro tříleťáčka. 🙂

20. led 2019
avatar

Já jsem k prvním dělala zrovna předevčírem 🙂

20. led 2019
avatar
klican
autor

@poah nad autem takto uvažuji taky, krasnej

20. led 2019
avatar
klican
autor

@kesulkak krtina s bagrikama je zatím favorit i u nás. Máš odzkoušeny chutný recept, prosím? Nějaký jsem našla na netu.

20. led 2019
avatar
klican
autor

@petula720 ten je 🤩

20. led 2019
avatar
klican
autor

Všem moc děkuju. Já musím něco malého a ne moc sladkého. Většina rodiny nejí cukr nebo celkové sacharidy. Jako třeba já, ale v tento den to až tak nebudu hrotit. Takže velký by se nesnedl 😑 nejraději by všichni byli, aby to byl flak hovězího 😂🤣

20. led 2019
avatar

@klican já si ho vymyslela, nechtělo se mi nic hledat.vzala jsem osvědčený korpus s jiného receptu a náplň na co byla chuť.a pak to byla čirá improvizace, která se nakonec povedla.pokud budeš chtít recept přesne na tohle, tak dej vědět, napíšu.

20. led 2019
avatar

* z jiného receptu

20. led 2019
avatar

Ja jsem delala vcera vlacek, nemam rada potahovane, protoze je to sam cukr a nikdo to neji 🙂 Je z Mascarpone

21. led 2019