Ráda se nechám inspirovat na domácí dorty pro kluky k 1r a 3r. Moc děkuju 😍
A toto je c.2 🙂 oba jsou obyc.piskot+mascarpone krem-jsou teda ke 2.a4. nartozeninam,ale to je myslim jedno
20. led 2019
20. led 2019
20. led 2019
20. led 2019
20. led 2019
20. led 2019
20. led 2019
ale jinak pinterst,tam je toho hodně
20. led 2019
Tenhle jsem dělala pro tříleťáčka. 🙂
20. led 2019
Já jsem k prvním dělala zrovna předevčírem 🙂
20. led 2019
klican
autorVšem moc děkuju. Já musím něco malého a ne moc sladkého. Většina rodiny nejí cukr nebo celkové sacharidy. Jako třeba já, ale v tento den to až tak nebudu hrotit. Takže velký by se nesnedl 😑 nejraději by všichni byli, aby to byl flak hovězího 😂🤣
20. led 2019
* z jiného receptu
20. led 2019
Ja jsem delala vcera vlacek, nemam rada potahovane, protoze je to sam cukr a nikdo to neji 🙂 Je z Mascarpone
21. led 2019










Jsem naprosty amater-toto je muj prvni dort v zivote