Ahoj, mate nejaky napad - co s filetem z tresky? Vetsinou delam zapecenou s rajcaty a syrem a k tomu kuskus.
Zkoušela jsem i na korenove zelenine, ale to u nas neproslo.
Co z ni delate vy? Chtela bych nejakou zmenu. Dekuki za inspiraci
potřu hořčicí, zasypu strouhaným sýrem smíchaným s troškou másla a dám zapéct, podávám s bramborem, rychlé a doma to milujeme
28. čer 2019
Smíchám vejce se strouhaným sýrem, osolené a opepřené filety naskládám do pekáčku a zakryju tím sýrem. Peču do zlatova. K tomu salát nebo brambory
28. čer 2019
já většinou jen hodím na pánev na másle, k tomu dušenou zeleninu a brkaši