První boty befado A ddstep?.....
Dd step model 015 je fajn.. syn nosil od jednoho do téměr tří let
@jeanne1211 dekuji asi mám teda vybrano
Takhle se to přece nedá říct, je důležité, aby bota správně seděla, nikde netlacila apod...ne jaká je to značka...takže jít do obchodu a zkoušet a zkoušet.
@motylcice29 V klasické obuvi kde budou tyto 2 značky,je DD.Step to menší zlo 😉 Pokud nechce maminka jít cestou bf,nemá cenu to víc rozebírat. Má 2 favority značky a je to.
@motylcice29 bez zkoušení by mě to ani nenapadlo rozebírat. To už máme za sebou. Mám tyto 2 favority. Tak jsem chtěla vědět zkušenosti a kdo by co volil.dekuji
Dcera nosila od dvou do tri let DDStepy radu015 a ji sedely naprosto skvele. Jako prvni boty mela froddo prewalkers, muzu jen doporucit! Aspon vyzkouset..🙂
@klko https://www.ziveboty.cz/znacka/jack-lily/
https://www.ziveboty.cz/vyhledavani/?string=pre...
https://www.ziveboty.cz/znacka/ddstep/ Snad Ti to pomůže, alespon si je prohlédnout 🙂
DD.Step řada 015 🙂