Ahoj holky, jaké máte zkušenost s kvalitou dětškého oblečení na Pidilidi?
Mají nyní slušné slevy..
Děkuji.
Taky jsem s nimi spokojená 🙂
24. črc 2024
Kdysi jsem měla na dceru zimní kombinézu z druhé ruky a byla jsem spokojená 🙂
24. črc 2024
Spokojenost
24. črc 2024
Zimní bundy a kombinézy za nás super kvalita.
24. črc 2024
Měli jsme spoustu zimních bund a vždycky byly fajn.🙂
24. črc 2024
prechodovy bundy taky super
24. črc 2024
Bundy super
24. črc 2024
Já ano kvalita dobrá