icon

Ahoj holky, jaké máte zkušenost s kvalitou dětškého oblečení na Pidilidi?
Mají nyní slušné slevy..
Děkuji.

avatar

Já ano kvalita dobrá

24. črc 2024
avatar

Taky jsem s nimi spokojená 🙂

24. črc 2024
avatar

Kdysi jsem měla na dceru zimní kombinézu z druhé ruky a byla jsem spokojená 🙂

24. črc 2024
avatar

Spokojenost

24. črc 2024
avatar

Zimní bundy a kombinézy za nás super kvalita.

24. črc 2024
avatar

Měli jsme spoustu zimních bund a vždycky byly fajn.🙂

24. črc 2024
avatar

prechodovy bundy taky super

24. črc 2024
avatar

Bundy super

24. črc 2024
avatar

@craki
@adel2507
@baja1122
@blanapa
@terezapolodnova
@tercasv
@pestas děkuji. Líbí se mi tam mikiny a trika. Tak snad to bude dobré.

24. črc 2024