Můžu se zeptat, neustále mě otravuje reklama v poště. Když si zprávu s reklamním sdělením smažu, tak to nefunguje, stále tam je. Máte to taky tak? Momentálně nějaké twisto. Už mě to fakt nebaví!
Komentář byl odstraněný
kocicinka
autorAha. Jak vyčůrané
14. črc 2017
anebo označit, smazat a ještě křížkem potvrdit. Vůbec nerozklikávám 😉
14. črc 2017
nebo dýl počkat...mně se to taky stalo a zkistila jsem, že člověk musí chvíli vydržet, jak se tam objeví na chvíli hláška, že se to smazalo...taky je neotvíráˇ
14. črc 2017
@maruskakaras aha, to jsem necekala..
14. črc 2017
Musis to rozkliknout a pak to jde smazat