icon
1 / 1
avatar

Nezkoušeli jsme, a rádi bychom zkusili 🙂

10. říj 2018
avatar

#test_sunar
Sunar jsme ještě neochutnali, ale rádi bychom vyzkoušeli ❤️

10. říj 2018
avatar

testovali jsme s DM skaut a bylo super 🙂

10. říj 2018
avatar

Sunar jsme ještě neměli,rádi okoštujem😉

10. říj 2018
avatar

Sunar premium sme neste nezkouseli

10. říj 2018
avatar

zkoušeli jsme hodně ale sunar ne. Rádi zkusíme. 🙂

10. říj 2018
avatar

ještě jsme nezkoušeli, ale rádi zkusíme 🙂

10. říj 2018
avatar

Sunar Premium ještě syn nezkoušel, Sunar Complex ano, moc mu chutná a doufám,že po něm konečně začne přibírat

10. říj 2018
avatar

Sunar Complex zname 🙂,ale Premium jsme jeste nezkouseli 🙂

10. říj 2018
avatar

Nezname a ani jsme jej nemeli. Radi by jsme zkusily a pak Vam napsaly nase hodnoceni.

10. říj 2018
avatar

Sunar Complex dávám a malému chutná, rádi bychom zkusili i Premium😊

12. říj 2018
avatar

Sunar zname, ale Complex, Premium jsme zatim nevyzkouseli. Zkouseli jsme hodne mlicek a musim uznat, ze Sunar byl zatim chutove nejlepsi i pro mne

12. říj 2018
avatar

Dobry den syn ma 6 mesicu a mame vyzkouseny Sunar 1 complex a rada bych vyzkousela i Premium. Na Sunaru je maly od narozeni a chutna mu . Dekuji

16. říj 2018
avatar

Nasi Nicolce bylo 4.10. 6 mesicu. Od 3.mesice je na Sunaru a je moc spokojena-obcas vydrzi i celou noc spinkat,coz pri kojeni neexistovalo. Nyni dopapava Sunar 1,ale co nevidet budeme prechazet na 2,takze bychom ji rady otestovaly.

19. říj 2018
avatar
19. říj 2018
avatar

Dobry den, Stepankovi bude za par dni 6 mesicu, a dojidame Sunar 1 ktery synovi chutna po zyvkouseni nekolika znacek nejvice. Tak bych byla moc rada kdybychom mohli sunar 2 vyzkouset, jestli bude mit stale spokojene brisko, protize je velky jedlik.

24. říj 2018