icon
avatar
kopeckovi
23. zář 2013

Relax

avatar

tý jo, seš šikulka

24. zář 2013
avatar

taky gumičky ,dnes se to naučil Dáňa

19. srp 2014
avatar

a beruška by nebyla

19. srp 2014
avatar

Prosím mám dotaz, podle jakýho návodu jsi udělala toho medvídka a ten široký náramek? To je super, my zatím umíme ty klasický, ale tohle je paráda 🙂

19. srp 2014