Ahojte, prosim podporte ma psychicky 🙂) ja sa priznám, že som z istých dôvodov pracovala len raz a krátko, ale to bolo tak 11r dozadz a mám plno praxe za sebou, jak čašníčka, aj to ma vždy brucho bolelo, keď som začínala - šla do nového. Normálne si verím, ale čo sa práce týka, tak ne ☹( zajtra nastupujem do práce, na benzínku. Lenže tam je práca s pokladňou, preberanie smeny a teda najprv ma budú zaúčať, ale už teraz mám nervy stresy, ako to budem zvládať, to som mala vždy... ako sa ukludniť, jak si začať veriť?? jooj bojím bojím...
Nebooooj! To bude vše v pohodě. Pořádně se ráno vydýchej, než tam vstoupíš a mysli pozitivně. Já jsem taky takový nervák a zvládla jsem práci s penězi i s lidmi, ikdyž jsem se bála. Jde jen o zvyk. Budu Ti držet palce a posílám srdcocha 🙂
@iiiv
@moninecko jee děkuji za srdíčka 😉 ja som kedysi počula/čítala to, že ráno, jak vstanem, tak než hocičo sprvaím, sadnem si, zavrem oči a hovorím si "dnes budem mať dobrý den" 3x za sebou a zavreté oči pri tom a nemysleť na nič negatívne. možno sa to telo fakt naštartuje nejak pozitívne a bude to tak, takže zajtra to prvý krát vyskúšam, za pokus to stojí 🙂 díííky

Ahoj
Zkus eft ze skupinky emoční terapie
Jinak je potřeba být tak trošku herec 🙂
Ber to tak že je to hra a ty jsi dítě které to chce zvládnout jako tvoje dcerka 😎
no svoji nejistotu se k terou tam jdeš...
uvidíš, že to zvládneš..posílám něco na povzbuzení.🙂