Maminy chtela se zeptat:Mate nekdo nejakou zkusenost s fotaky pod vodu ?uvazuju o koupi ze bych jsi holky fotila pod vodou poradte prosim alespon jakou znacku a nemam namysly jednorazove dekuji
Když jsme chodili do plavání,tak nás lektorka fotila a tenkrát jsem se jí taky ptala a říkala mi,že foťák má obyčejný,jen má na něm pouzdro pod vodu.Ty foťáky se pak liší podle toho,jak hluboko s nimi chceš fotit.
manžel si pořídil na zrcadlovku futrál do vody (točí jako koníček videa). ten furtál vypadá sice šíleně, ale těsní úplně parádně. není potřeba další nový foťák a výdaje jsou taky o dost nižší 😉
@mailli muzu poprosit o typ zrcadlovky moooc jsem taky o tom uvazovala a i o pouzdre poslete mi to do zprav jestli by jste byla tak hodna!
@vikirobi to me taky napalo ale uz mame sileny fotak chtely bychom novy🙂
maminky moooc dekuji
My koupili jen obal na foťák (jsou různé podle typu foťáku...vyjde to levněji než kupovat nový foťák a fotky i videa jsou OK.
@leni_tom a jaky jste kupovali ten obal jestli se muzu zeptat?mam olympus FE-370
My měli z těchhle stránek http://www.lan-shop.cz/vyhledavani?show_id=DiCap ten WP-One. Jak koukám na ten tvůj foťák, tak by to asi odpovídalo tomu samému obalu. My měli na dovolené pod vodu Canon právě takový ten malý digitální a na ostatní focení zrcadlovku, se kterou jsme se přecejen pod vodu báli 🙂
@korityakova zpráva poslaná 😉 trošku jsem se rozepsala, tak se omlouvám 😅
asi půjdu od Olympus ...je do 10 m a má chráněnou čočku proti pádu, ale víc neřeknu, ptž jsem se jen informovala letmo...cena cca 5500,-