icon
9 / 9
finále je nejlepší:)
avatar

taky ten krásný blažený výraz, jako u nás 😀

14. čer 2012
avatar

jj vždy uplně v tranzu 😀

14. čer 2012
avatar

tohle ti tááák závidím ....

17. čer 2012
avatar

@andelkaprdelka jj te´d už je to pohoda,ze začátku jsem chvilkama byla zoufalá

18. čer 2012