
1 / 3
Jeejda, ti jsou krasni 🙂))))))))
7. črc 2012
kosticka32
autor@aja84 hlavně má vzadu uplně plešku od hajání🙂takové chmířenko,barvy nezrčité,něco blond,vzadu hnědozrz🙂
@terioza1 dekujííí,jsou to moje čerti
7. črc 2012
máš úžasný dětičky!!! 🙂
17. srp 2012
je uplne moc krasna Emanuelka a zda se mi,ze maji se Sofi uplne stejne vlasky 🙂