Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  terioza1
  23. pro 2016    Čtené 142x

  Eliška testuje MAGIC PEN

  Ahoj,

  jmenuju se Tereza, mám dvě děti - 4,5letou Elišku a 1,5ročního Matyáše. Společně jsme dostali od firmy True4kids šanci vyzkoušet si jejich výrobek. Jejich pero Magic Pen. 

  Přihlásila jsem se do soutěže kvůli Eliščinýmu postoji k podobným věcem, u kterých mi řekla, že jsou trapný a nechce je.

  Čekali jsme na balíček poměrně dlouho, dcera pořád otravovala, kde to je a že to chce vyzkoušet. Na tabletu má totiž pár stažených aplikací z obchodu play, které ji už nebaví (proto ten postoj, že je všechno trapný).

  Huráá, pero přišlo navečer 19.12. No, máme jen tři dny na to testovat a pak napsat recenzi. Jdeme na to.

  Balíček přišel hezky zabalený, v bublinkaté folii, uvnitř byly pěnové kousky. Po rozbalení balíčku se uvnitř nacházelo pero, srolovaný návod a kód pro stahování aplikací, abychom nemuseli být v demoverzi. Návod pro nás byl docela oříšek, protože se to pořád kroutilo  Zvládli jsme to a chtěli jít na věc. Zjistili jsme ovšem, že pero nemá baterie. Dávají se tam dvě mini, takže jsme testování museli nechat na další den, protože jsme doma tenhle typ baterek nemeli.

  Další den hned ráno jsme jeli koupit baterky, vložili do pera a stáhli aplikaci. Co se týče aplikace - ta je krásně barevná, hraje hudbu, přehledná, jednoduchá, veselá. Za mě 1*. Jelikož manžel nebyl doma a já jsem na tohle antitalent, asi tak půl hodiny jsem se vztekala hned na začátku s přihlášením, protože tak je něco jako souhlasím s podmínkami, ale nikde jsem tam nenašla tu kostičku, kde se to má odškrtnout. Pak jsem zjistila, že je nějaká neviditelná. Uf, další krok za náma 

  Pero jsme zapli nahoře tlačítkem, na začátku hraje taková kratší melodie a vpředu na ciferníku projede modré světýlko všemi obrázky - hry, písmenka, obálka, hudba .... celkem jich je osm. Kolečkem po straně se modré světýlko posouvá podle toho, na který obrázek se chcete dostat (to je ale asi tak jediné, k čemu to tam je - nějak jsem nepochopila jeho další význam). S naším tabletem, a to nemáme nějakou herku, ale vcelku nový tablet s androidem, se to nechtělo vůbec kamarádit. Pero funguje i na mobilu, ale je s tím ten samý problém. Je to hrozně potichu a musí se to přiložit opravdu skoro až k tabletu, aby to nějak spolupracovalo. Myslela jsem si, že posouváním kolečka se bude jak posouvat to světýlko na ciferníku, tak i v aplikaci. Není tomu tak. Alespoň u nás ne. Měli jsme docela problém stáhnout tam ty všelijaké vyučovací a jiné "podaplikace'", protože se to nechtělo rozbalit. Místo tam bylo, ale nešlo to.

  Líbí se mi Psaní, protože při přetáhnutí zavibruje tablet a tím pádem dítě ví, že to bylo špatně a zkouší to znovu a znovu, dokud se mu to nepovede. Co ovšem se mi nelíbí je naprosto přesné vkládání obrázku na obrázek v sekci Studijní koutek - podmořský svět. Kolikrát ani mě to nešlo přiložit úplně přesně na vyznačené místo, není tam pro tak malé děti žádná rezerva a Eliška se pak vztekala, že jí to nejde a nechtěla to hrát. To mě popravdě zklamalo.

  Co jí ovšem baví je kreslení. A to všechny 4 podkategorie. U toho vydrží dlouho. 

  Máme tu ale testovat pero Magic Pen a krom aktivačního kódu, který je nezbytný pro stahování různých naučných aplikací a který je součástí balení, je pero vlastně k ničemu, jelikož se vše dá ovládat prstem. 

  Závěrem - já jsem zklamaná, ale o mě ani tak nejde. Jde hlavně o dceru. A dcera je nadšená z toho, že má pero a může malovat s ním. Používá ho v podstatě pořád, sice se vzteká, že tohle jí nejde a tamhleto, ale je šťastná. 

  Tímto bych chtěla poděkovat za možnost vyzkoušet si to a získat nové a originální učení pomocí aktivačního kódu. Jak říkám, aplikace je dobrá. Chce to vychytat - viz psaní výše, ale jo, je dobrá. Pero už vidím jako něco navíc a ne jako to hlavní, kvůli čemu byla tato soutěž spuštěna.

  Hezké svátky vám všem,