• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
terioza1
23. pro 2016 Čtené 132x

Ahoj,

jmenuju se Tereza, mám dvě děti - 4,5letou Elišku a 1,5ročního Matyáše. Společně jsme dostali od firmy True4kids šanci vyzkoušet si jejich výrobek. Jejich pero Magic Pen. 

Přihlásila jsem se do soutěže kvůli Eliščinýmu postoji k podobným věcem, u kterých mi řekla, že jsou trapný a nechce je.

Čekali jsme na balíček poměrně dlouho, dcera pořád otravovala, kde to je a že to chce vyzkoušet. Na tabletu má totiž pár stažených aplikací z obchodu play, které ji už nebaví (proto ten postoj, že je všechno trapný).

Balíček přišel hezky zabalený, v bublinkaté folii, uvnitř byly pěnové kousky. Po rozbalení balíčku se uvnitř nacházelo pero, srolovaný návod a kód pro stahování aplikací, abychom nemuseli být v demoverzi. Návod pro nás byl docela oříšek, protože se to pořád kroutilo  Zvládli jsme to a chtěli jít na věc. Zjistili jsme ovšem, že pero nemá baterie. Dávají se tam dvě mini, takže jsme testování museli nechat na další den, protože jsme doma tenhle typ baterek nemeli.

Další den hned ráno jsme jeli koupit baterky, vložili do pera a stáhli aplikaci. Co se týče aplikace - ta je krásně barevná, hraje hudbu, přehledná, jednoduchá, veselá. Za mě 1*. Jelikož manžel nebyl doma a já jsem na tohle antitalent, asi tak půl hodiny jsem se vztekala hned na začátku s přihlášením, protože tak je něco jako souhlasím s podmínkami, ale nikde jsem tam nenašla tu kostičku, kde se to má odškrtnout. Pak jsem zjistila, že je nějaká neviditelná. Uf, další krok za náma 

Pero jsme zapli nahoře tlačítkem, na začátku hraje taková kratší melodie a vpředu na ciferníku projede modré světýlko všemi obrázky - hry, písmenka, obálka, hudba .... celkem jich je osm. Kolečkem po straně se modré světýlko posouvá podle toho, na který obrázek se chcete dostat (to je ale asi tak jediné, k čemu to tam je - nějak jsem nepochopila jeho další význam). S naším tabletem, a to nemáme nějakou herku, ale vcelku nový tablet s androidem, se to nechtělo vůbec kamarádit. Pero funguje i na mobilu, ale je s tím ten samý problém. Je to hrozně potichu a musí se to přiložit opravdu skoro až k tabletu, aby to nějak spolupracovalo. Myslela jsem si, že posouváním kolečka se bude jak posouvat to světýlko na ciferníku, tak i v aplikaci. Není tomu tak. Alespoň u nás ne. Měli jsme docela problém stáhnout tam ty všelijaké vyučovací a jiné "podaplikace'", protože se to nechtělo rozbalit. Místo tam bylo, ale nešlo to.

Co jí ovšem baví je kreslení. A to všechny 4 podkategorie. U toho vydrží dlouho. 

Závěrem - já jsem zklamaná, ale o mě ani tak nejde. Jde hlavně o dceru. A dcera je nadšená z toho, že má pero a může malovat s ním. Používá ho v podstatě pořád, sice se vzteká, že tohle jí nejde a tamhleto, ale je šťastná. 

Hezké svátky vám všem,

#test_magicpen

Čti celý článek