10kilo a 70cm :D
uzasne miry,Emulik uz nas predbehl 🙂
tak to je hodně dobrý 🙂 kus baby je to
Pěkné 😉 Aspon se to dobře pamatuje 🙂
kostičkooo, ty jsi tu pěkně dlouho nebyla 🙂))) a to já jsem si psala s tebou jako první, když jsem se přihlásila a už mám 60 dní do TP a vy 10 kg 😀
dnes jsem už jsem chtěla psát, jestli někdo neví, co je s tebou 🙂 Jinak míry fakt dobrý, za ty by se nemuselo stydět roční dítě 🙂
Wau 😀
tak to je nářez!
@booruvka teda kočko to letí 🙂jsem spíš na FB než tady no🙂
@marion877 jsem spíš na FB no,no nemuselo a to jen kojíme
@barus25
@aja84
@luciasekf
@slavikovci
@durma a to je jen kojená
a ještě jí to stále stačí?Naše Marie už začala ochutnávat ovoce,zeleninku a kašičky.Přesně jak ta starší holka,padl pátý měsíc a pořád by byla nalepená jen na prsu.Kojím dál,ale přidávám i něco navíc,první holka pak byla kojena do 2,5 let.
@durma měla mrkvičku,kašičku,banánek,jogurt,přesnídávku ale jen pár lžiček a ne každý den,ochutnala,dle dr a váhového přírustku stačí,ale dneska dělám polívku a začnem trochu víc
ty joooo 😀 holka bude velká