áááá naše zpěvačka se budí,jsem připravená na koncert!!!nebudu panikařit a vydržím 🙂
Nechceš si to chvilku vyměnit já vůbec nevím,že máme doma mimčo tak,že by si to manžel taky užil 🙂 takhle je naprosto odpočinutej tatínek..
@pmelani jen nekřič malá byla taky do 3týdne hodná a pak to začalo 🙂
@kosticka32 tak 3týdny jsou nám zítra..tak poslední noc kdy se vyspím 🙂 manža je na služebce do čtvrtka,tak uvidíme 🙂
@kosticka32 jak styl hudby zpíva rada bych šla si jí poslechnout
@pmelani nééé tak třeba bude hodné miminko 🙂
@andrejka100 no ze začátku je to příjemné,pak trochu rock a na konec pěknej hard core 😀
@kosticka32 no to by šlo tak maš doma aspon veselo chudaček malej
@kosticka32 mě už je tě tak líto :-/
@slavikovci nooo a to dneska se celou dobu držela .....do teď :(((
Spravny pristup ;)