až ta moje treperenda jedna roztřepaná usne bez poviku tak se asi zbláznim 😀
😀 😀 ty jsi kolík 😀 jestli bude po našem pátovi budeš čekat do 8m 😀 ale nic ti nepřeju,jen to dobré aby byla po naší terušce a usínala bez povyku od narození 🙂
my uspávám každej večer hodinu...střídáme se s chováním...a v noci někdy půl hodiny, ale někdy taky hodinu...to má vždycky oči jak žárovky, když má spát 🙂
@patri22 jsem ko,dnes jsem osolila čaj sobě,klukovi místo kakaa dala do mléka sáček čaje,a do myčky místo somatu dala jar(naštěstí toto jsem si včas všimla 🙂
@macekv no já uspávám od 19h do 22-23h každej den a to řve a řve 🙂usne na 5-10min a znova 🙂 a v 6 už vzhůru a to mezi tím 2x kojo a další spánej třeba ve 12 a to už jdu s kočárem
Jak kdybych četla o Pátovi ajk popisuješ tu treperendu! takle ko jsme byla taky a večer padla jak zmlácená ale já neuspávala zavřela jsem a nazdar,dávala dudlu a pohladila,když to bylo k nevydežení pohopala jsem zadkem,tot vše,nehodla ajsme drndat 8kg dítě na rukách a zabralo,sice po 8m ale zabralo. jen jsem se torchu vyspala a nabrala sílu na sex hned jsme otěhu,myslela jsem že mě trefí šlak! :D představa že bude to druhé stejné jako patrik,fuj,jsem brečela!
@patri22 já jí nechám vyřvat....ale ona uplně rudne,modrá,mění barvy a uplně lape po dechu,tak ju musim vzít🙂 ale pak zas vrátim a takhle furt dokola no,ježiš 8m nepřežiju!!!!!
Tak to jsem ráda,že v tom nejsem sama, kdo má občas krušný večer, když má prcek spát.
@amarine občas?kdyby občas u nás je takhle rušno každý večer už 3tejdny 🙂
@kosticka32 Brácha si nevšim 😀 😀 😀
u nás to sice není každej den,ale když začne stávkovat tak je to tak na špunty do uší jak řve. Chovám je to špatně,chodím je to špatně, dám do postýlky taky špatně. To jsem pak někdy na mašlu. Dnes po dlouhé době bez řevu. Ty spokojené večery bych lehce spočítala 🙂
A zkoušela jsi na to nějaká homeopatika? Já jsem si teď dvoje pořídila, kamarádka má takovou chytrou knížečku a z toho jsem vyčetla jaké by nám mohly pomoci, tak uvidíme. I tobě držím palečky, ať malá hezky spinká, já to dnes taky měla se záchvatama řevu. Bolelo bříško a taky byla utahaná a ne a ne spinkat a tak řvala ještě víc ☹
@vejunka85 no nezkoušela nevím kdo by mě s nima poradil,dr jen řekne že je to miminko že miminka řvou a že se to upraví :((((
teď načerpala síly asi 30min neřvala jsem myslela že je tuhá a jede znova:((((
Je fakt, že jsou miminka, která opravdu takhle brečí, ale mě by asi fakt trefilo 😀. Kamarádka říkala, že jí třeba nepomohla homeopatika na rýmu a škytavku, ale ty co mi doporučila, tak ty ano, poslala mi o tom knížku mailem, tak kdyby jsi si chtěla trošičku pročíst, tak mi napiš email do IP a já ti to přepošlu
a až já nebudu psát jako debil ze zvláštní tak taky 🙂