Babička nám koupila kapičky baby calm,ale nemám doma koj.ani dest.vodu,převařenou z kohoutku by to nešlo?
my dávali normálně převařenou 🙂
já do nich dala kohoutkovou! my balenou nikdy nevedli! máme z kohotku vodu dobrou 🙂
teda jako převařenou kohoutkovou!
Klidně převařenou kohoutkovou, stejně se těh kapek dává troška a důvody pro kupování balené kojenecké voda jsou do značnem míry jen slušná masáž (http://www.szu.cz/uploads/documents/chzp/voda/p...).
lepší kohoutková, než balená, která stále buhvíkde, buhvíjak dlouho.
a ty baby calm kapky jsou dobrý, malému taky zabraly. lepší jak sab simplex.
@ikarkulka jj je mi to jasný,píšou tam destilku nebo kojo,ale taky myslím,že kohoutková lepší,no zatím teda dostala 2x tak snad to zabere,sabíky máme právě,používala jsem je u kluka a ten dobrý,máme i espumisan,ale po tom mi přišlo jako když má ukrutný křeče:(já už mléko ani nepiju ani mléčné věci:( tak toto je poslední šance
já teda nevím ale ja doma mít určite kojeneckou ani dest. vodumit nebudu. Voda z kohoutku je mnohem ciststi cerstvejsi a navic dvakrat dene kontrolovana hygienickymi taicemi, zda neprekracuje limity. Kdezto balene vodymuzou stat v obchodech hooodne dlouho