co to má dnes Emušák za den,fňučí,nervozní je,nechce spinkat,už nevím jak bych jí zabavila🙂trdlo ven v tomhle pařáku nendu:(
nechd, my tam byli a Alex to prořval jak je tam dusno
11. kvě 2012
i my máme dnes knourací den..🙂
11. kvě 2012
kosticka32
autor@agness409 už jí nezavinuju dnes si myslím je to z horka:( jinak spinká celkem dobře víš
@ivigirl no hnus je tam:(
@werunkaw tak asi z toho počasí fakt:( i mě je blbě natož jim viď
11. kvě 2012
my dnes taky mrčíme,spíš se až vztekáme..venku je fakt hrozně..snad to bude tím
11. kvě 2012
dneska jsou děti nějaky rozštěkaný to asi tím počasím
11. kvě 2012
Kostičko zkoušela jsi malou zavinout?ale fakt,že byla stažená?to jediné totiž pomohlo na toho našeho ufňukánka 😉