icon

co to má dnes Emušák za den,fňučí,nervozní je,nechce spinkat,už nevím jak bych jí zabavila🙂trdlo ven v tomhle pařáku nendu:(

avatar

Kostičko zkoušela jsi malou zavinout?ale fakt,že byla stažená?to jediné totiž pomohlo na toho našeho ufňukánka 😉

11. kvě 2012
avatar

nechd, my tam byli a Alex to prořval jak je tam dusno

11. kvě 2012
avatar

i my máme dnes knourací den..🙂

11. kvě 2012
avatar

@agness409 už jí nezavinuju dnes si myslím je to z horka:( jinak spinká celkem dobře víš
@ivigirl no hnus je tam:(
@werunkaw tak asi z toho počasí fakt:( i mě je blbě natož jim viď

11. kvě 2012
avatar

my dnes taky mrčíme,spíš se až vztekáme..venku je fakt hrozně..snad to bude tím

11. kvě 2012
avatar

dneska jsou děti nějaky rozštěkaný to asi tím počasím

11. kvě 2012