icon

dnes je to dlouhá noc tralalala lala 🙂hodně dlouhá noc🙂)) a nebude spát a nebude a prostě paříííííme 🙂

avatar

Hodně sil a pevné nervíky!! 🙂

18. dub 2012
avatar

Mě tohle občas nebo spíš obden dělá přes den a to už je pro mě záhul a ty to máš chudáku v noci ☹, vůbec nezávidím

18. dub 2012
avatar

@vejunka85
@kristyna85 jsem ko,te´d třeba ticho,myslím,že už spí a najednou zas bulí :( dneska je to nějaké fakt dlouhé:(chudinka,co já,ale co aona co jí trápí:(te´d se ozívá aj.....aj....ajajaj 😀

18. dub 2012
avatar

@kosticka32 Ty jo je to děs. Jak už jsem psala, Míša to taky mívala a byla jsem ko, ale ona byla v pohodě, že se vzbudila a hrála si, nebo jsem jí povídala. A pak až než usnula, tak třeba půl hodiny byla protivná. Ale že by pořád plakala to ne. Je mi vás fakt líto holky.. Jo vzpomněla jsem si co mi říkala neuroložka. Jak jsi spala ty a tatínek, jako miminka? Ono to totiž může být dědičné... Nám se to srovnalo až tak před měsícem.

18. dub 2012
avatar

chudaček malinkej litujují

19. dub 2012
avatar

To je fakt hrozný, to si člověk nemůže jít ani lehnout a trochu si odpočinout ☹

19. dub 2012
avatar

taky s malouchem po nocích strašíme..sice je nakojenej, přebalenej, zachumlanej, ale kukadla jak zrcadla a nespí a nespí...

19. dub 2012
avatar

@kuliocka17 mě by ani tak nevadilo,že nespí:(ale ten řev je už na palici:( jsou ty děti nějaký divný:(

19. dub 2012