dneska diva odpočívá 🙂 holkýýýý ona spí🙂 tak mi moc držte pěsti ať je ok celá noc,se bojím aj ťukat na klávesnici🙂
no furt čekám kdy operní diva začne a nevím jestli mám jít taky spát 🙂 jeto nezvyk
@klosky
to nase mala kouka s tatou na fotbal a ja idu koukat na ulici online,vegeeeet a mozna si jeste oholim nohy,no neni to sen?.?? 😀
@kosticka32 Peti, ja bych radeji sla okamzite 🙂 Ono ty operni pevce neni radno podcenovat 🙂 Krasnou noc!
😀 tak tukej potichu
tak ne holky planej poplach,uf,už jsem se lekla,že si tady s váma dneska nezapařím 😀
@kosticka32 Sakriš, než jsem to dočetla , tak chci psát huráááá a ono nakonec nic 😀
@slavikovci ale nebrečí,to je fajn,takže snad vytuhne a nezačne
@kosticka32 tak držím palce 🙂
@slavikovci díky no to já taky,jsem nastratovaná a hned zahučím za ní 🙂
Určo bude krásně spinkat... 🙂