Dneska je Emí šípková růženka,nějaká snaha se sní byvit.....nemám šanci,jsem zvědavá na noc🙂
To je z toho tepla (spaní i psaní) 😀, u nás dneska podobně.
30. dub 2012
Dneska je Emí šípková růženka,nějaká snaha se sní byvit.....nemám šanci,jsem zvědavá na noc🙂
To je z toho tepla (spaní i psaní) 😀, u nás dneska podobně.
😀 píšu jako dement