Dnešní rozhovor cestou do tesca:Mami představ si Zuzanka je do mě zamilovaná,ale já jí nechci.Proč?Protože by mi nevařila.:DDD a Adelku už taky nechci,ona je hloupá a já chci chytrou,bohatou a co mi navaří :DDD
za chvilku:hmmm a nebo já to s Adélkou ještě zkusím,uvidím jaké bude mít známky ve škole :DDDDD
@eunka docela jsem se zasmála hele 🙂
jojo, chytrý už od mala, to je správné 😀
@booruvka no nevím čoveče,aby nějakou takovou vůbec tady v čr našel,problém bude s bohatou :(
@kosticka32 😀😀😀 Je vidět, že je to (nebo z něj bude) chlap - má jasno hned od začátku😀😀😀
dobře to má chlapec v kebulce srovnané 😀 😀
Zajímavá kombinace 😀
dobře přemyšlí tak až poviroste aby tak přemyšlel akkorat tu bohatou to už bude muset moc a moc hledat
😀 tak to je dobré 😀 hlavně že v tom má jasno 😀
moc jsem se zasmála 😀 ,počkej až budeš řešit pubertu jako já,náš mladej se už kouká na internetu na porno a já o tom jako nevím a ted už má nějakou holku,ale jen se tak oťukávají aspoň tak mi to tvrdí,hodně spolu komunikujeme tak doufám,že neprovede nějakou blbost 😀
dobře 😀