Holky měla jste některá epidurál?bolí to když ho dávaj?já neměla u prvního,tak a´t jsem když tak připravená,mám to za 20 a začínám panikařit :D
já ho měla...už dopředu jsem někde četla, že zavedení epidurálu předchází injekce znecitlivující místo zavádění..a to mohu potvrdit. Bylo to absolutně bezbolestné - zavádění, vyndavání..Bylo to úžasné, okamžitá úleva, vydrželo to po dobu porodu i šití...Strašně moc ho chci znova! Doporučuju😉
já měla a žádnou bolest jsem necítila a ta úleva potom 🙂
no tak to je fajn,uvidím,třeba ho zase ani nestihnu,první porod byl za 3,5h zamnou :D
ja mela pri obou porodu,jenze u prvni mi zabral,takze porod nadhernej a u druhyho mi nezabral,takze bolest paradni 🙂..
nebolí to vůbec 🙂
@jimisek aháá taky dobrý 🙂
jo a rekla bych,ze zavadeni epiduralu neboli,to kontrakce jsou mnohem,ale mnohem horsi 😉
Já ho taky měla, i když při zavádění byl problém a dlouho to trvalo - stejně ho doporučuju. Okamžitá úleva. Půjdu do něj znovu. Snad teda už to bude bez problémů:o)))Nejhorší bylo být pořád ohnutá přes to břicho a čekat kdy už, ale já byla výjimka, mám problémy s páteří. Takže doporučuju........
@jimisek ok děkuji jsem o něco klidnější,takový smíšený pocity jsem neměla u prvního porodu,člověk nevěděl do čeho jde,teď už vím a blbnu :DJá si nepamatuji tak kontrakce,jako hnusný křížový bolesti :(
@lnovako ježiš já už se přes ten pupek neohnu vůbec :D no to jsem na to zvědavá
@kosticka32 to já taky ne, byl to mazec:o)Ale fakt to byla super úleva. Mě pak museli hned po porodu čistit a díky tomu epiduralu jsem nemusela pod narkózu. Doufám, že teď na podruhé to bude bez problémů a nechám si ho dát určo....teda pokud se to stihne:o)
Já ho měla v chomutovské nemocnici.zavádění jsem přes velké kontrakce ani necítila,ale epidural mi nezabral.Po dvou hodinách jsem dostala další dávku a tak nic.Takže u mě naprosto zybtečná věc,ale to před tím nemůžeš vědět.Ale na Tvém místě bych se toho nebála a rozhodně to zkusila...
taky jsem měla u druhého porodu a super ! píchnutí vůbec nebolelo a nemusela jsem tedy být moc stočená, hlavně mě nechal anesteziolog vydýchat kontrakci, pak jsem se trochu předklonila, opřela se o PA a než přišla další kontrakce tak to stihnul píchnout a to byla asi poslední kterou jsem cítila🙂 akorát mě pak zhruba půl roku bolely záda v místě toho vpichu, ještě občas teď to cítím při změně počasí, ale šla bych do něj znovu
@bumbrles taky budu v CV 🙂 tak jestli to bude nějak akutní tak do toho půjdu
@sabuse1
@lnovako
@jimisek
@andrea88
@paja.83
@maxi.smile
@barusinecka díky holky
Na porodním sále jsem byla 16hodin..zachránil mě život jinak bych bolestí umřela...určitě pokud je na něj čas je to super věc..
já neměla,ale moje kamarádka ano a byla maximálně spokojená 🙂