icon

holkýýýý sakra to bolí.....to už asi nejni posel,já nevim,je to teda nepravidelný,ale jako mám jet?nemám?

avatar

čtu tady,že seš 41 tyden tak máš asi nejvyšší čas rodit no né? 🙂od kdy máš bolesti?

2. bře 2012
avatar

já bych se nechala zkontrolovat, vždycky tě můžou poslat domů, ne? 😉

2. bře 2012
avatar

já bychasi jela, na kontrolu, kdyžtak ještě pojedeš domů 🙂

2. bře 2012
avatar

držím palce

2. bře 2012