icon
avatar

tak takovej typ kočarku mame je prostornej jsme snim spokojeni

29. led 2012
avatar

jj byla jsem ho omrknout a myslím,že z těch cenově dostupnějších je super a navíc jsem ho sehnala tady na bazárku od jedné maminky za super peníze🙂

29. led 2012