jako jak narvete nožku děckám byť do capáčků???moje dá nožku v pěst a tůdle mámo :(
😀 to nám dělal Tonda taky, dokonce i první botičky jsme kupovali na dvakrát, protože poprvé prostě nespolupracoval, skrčil prstíky a neobuli jsm mu vůbec nic...ale postupně si zvykl 🙂
taky s malým bojuju ☹
@petrita83
@sunnies
@maxi.smile tak uvidíme jak bude zábavný až jí ty kopejtka neposlušný umrznou 😀 no nic asi neudělám
řeším to samé...už jsem uvažovala,že bych se nechala někým v obchodě poučit,jak se obouvaj boty 😀,ale jak ji tam tu nožku cpu,tak tam strkám i ukazováček svuj a přesvědčím se že má nožku rovně
@kosticka32 kamarádka to vyřešila normálníma botkama, líp jí seděj a nevyzuje je tak snadno, já to řešim double ponožkama a někdy tou zábavnou hrou já nandám on sundá🙂 a pořád dokola dokud to někdo nevzdá..ale obávám se , že skóre je spíš v jeho prospěch :/
@petrita83 mno já mám i normální boty a prostě to nejde :D
nadlidský výkon a když se povede, drhne tak dlouho nohama o sebe až je sundá🙂 prostě další zábavná hra🙂