je tady maminka nebo nějakou znáte co nemá její dítě zapsaného otce v RL?Jak to pak probíhá na úřadech a tak,výhody,nevýhody?Čekám spíš nevýhody :D
@maramima a neměla nějaké nepříjemnosti kvůli tomu,já když vidím jak tady vše funguje právě 🙂
o žádných nějakých problémech nevím jen jí posuzujou jen s malím ale tím že bydlí u mámi tak jí do toho započítávaj i mámi plat takže v jádru nedostane nic a tím že nemá ani otce v rodném tak nemá ani alimenty oficielně ☹
Podle kamarádky která nemá otce v rl. je jediná výhoda to,že pokud žádáš o něco na úřadě tak se nepočítají alimenty jinak.....jinak to bylo dřív,že maminky pobíraly všechno možné dnes tomu tak není..
já ho tam nemam zapsaného. Výhody žádné, nevýhoda jedna- kdybych chtěla alimenty, tak se můžu jít klouzat 😀
moje sestra si to nechala udělat a podle mě je to chyba neberou ohled na to na socialce takže žádné výhody z toho neplynou