jsem mimískovi pustila dětskou uklidňující hudbu a nějak se jí to teda nelíbí 😀 začíná se rozezpívávat,diva naše operní 😀 že by dneska Carmen😀
A na Nohavicu trsala 😀, manžel ji držel, ona vykopávala nožičkama, mávala rukama a kývala se, jsme se museli s manželem řehtat.
20. dub 2012
kosticka32
autor@katyxq no nechci jíé nějak ještě divočit,je to takové pomalé cinkání no je tak klid zase,nevím uvidím,kluk mi u toho usínal 🙂
20. dub 2012
Tak to u nás se to zlepšilo, malá už chytá režim a pěkně usíná 🙂
20. dub 2012
kosticka32
autor@svancarka tak ta naše má taky zajetej svůj režim v podstatě 😀
20. dub 2012
Jj, ty miminka mají takový svůj režim 🙂
20. dub 2012
@kosticka32 koupila jsem malé baby cd s hudbou na usínání a taky se malé moc nelíbí 🙂
20. dub 2012
kosticka32
autor@luciferinka no to u toho vytuhnu spíš já hele ta vůbec a to jí to pouštím od 20h 😀
20. dub 2012
U nás frčí rozmanitý repertoár - Bryan Adams, Robbie Williams, country, Meatloaf, DJ Bobo, ZZ Top (u toho fakt usnula a ne jednou, nechápu).