kašel blbej,budím tim Eminku:(
Zkus Ditustat nebo Ambrobene a fenistil na noc, nebo čtvrtku dithiadenu. Nemá třeba jenom zahlenění? Přeji brzké uzdravení!!
13. kvě 2012
kosticka32
autor@digimyska přesně:(
@janickao no já to mám a nevim co možu když kojím:(zejtra jdu do lekárny
13. kvě 2012
@kosticka32 Uvidíš v lékárně s tímto neporadí, já mohla max panadol, ale to ti prd pomůže
13. kvě 2012
Mám totéž..hlavně v noci. Dráždí v krku a Lenka se mi tím budí..