když tady čtu o těch bacilech a nemocech,co COLOSTRUM,máte někdo zkušenosti?Hodně to chválí,ale je to dost drahé ☹
Manžel bral po autonehodě. Je to hnusný, ale účinný.
taky jsem na colostrum slyšela jen chválu - jeden čas i dcerce dávala, ale bratra kluci ho berou dýl + aloe vera a jsou jako rybky ... mají vrozenou nevyléčitelnou, ale léčitelnou nemoc, tak jim musí imunitu neustále povzbuzovat 😉
No o kolostru něco vím, takže bych řekla, že to nemůže být vůbec účinný. Žádný imunoglobuliny, které v něm jsou, neprojdou přes střevní stěnu. Jsou to vyhozený peníze. Jedinými komu to pomáhá jsou telata.
@aaandrejka0 moje kámoška měla tak 4ročně právě hnusnou angínu a toto si objednala je to rok možná dva co to bere a měla jí jen 1X tak nevim,já vím,že to nabízí LR a Essens,rozdíl je asi 4stovky :( takže zkusím od Essens
@verusak87 fakt?já mluvila s primářem z Ústecké nemocnice,mám tam tatínka,už měsíc,vředy a žlučník a ten mi to schválil,že sám užívá a je to super :O
@slunilibu jo no aloe taky dobréééé
@bessinka to měl to tekutý od LR že?já chci pilule nic hnusnýho nepozřu :(
Nám naše p.dr.doporučila pro Nelinku,jelikož je dost často nemocná Oscillococcinum 1x týdně a je pravda,že od té doby co ho bere tak ještě nezamarodila(ťukám). A můžou to už i dětičky od roka🙂
Co přesně má být v kolostru za přínosnou látku? Má zvyšovat imunitu? My se o tom učili na veterině. Doktoři v tomhle ohledu tolik neví.
@verusak87 no tak právě že to mlezivo má jiné složení než mléko,produkce je jen několik hodin po porodu,ne?A obsahuje prostě látky důležité pro zdravý vývoj a je přirozeným prostředkem pro nastartování imunity?,má vysoký obsah imunitníchsložek,prý je nejbohatším zdrojem imunoglobinů a růstových faktorů,obsahuje ideální složení bílkovin,tuků,cukrů,vit,min,enz.a prý kravské je nejvíce podobné našemu,uf
Tak přesně ty imunoglobuliny můžou projít přes střevo jen několik hodin po porodu. Proto je taky produkováno po porodu. Mlezivo je životně důležité pro tele. Nechápu, proč ho pijí lidi, když jim navíc nic nedává. Samozřejmě, na IG je mlezivo bohaté, ale že ho je dokážeme využít už do reklamy nenapíšou.
@verusak87 tak nevim no,všem to moc pomahá,asi věř a víra tvá..........
Ahoj Kostičko, já se taky domnívám, že je to jen tahání peněz . Aneb jak píšeš klasickej placebo efekt.
@hindin vyzkoušíme uvidíme néééé :D
Taky chceme koupupit kamaradka si dava a je jak rybicka a to pracuje ve skolce