Koukala jsem dnes jako blázen,kamarád má půlročního kluka,až teda za týden půl rok,a on už jim stojí v postýlce a ťape za ruce🙂postaví se u nábytku a zkouší chodit,je to možný?je já to viděla,ale nějakej fofrník že?
ta moje první dcerka mi už sama chodila na 8 měsícu ale ta druha mladší už chodí ale není si ještě pořadně jista a to jí je15 měsícu sama stala asi tak na 1 roce jedna je rychlejší a ta druha je pomalejší ale ono jí nic neuteče
mozny to je , ale spravne to neni...
@andrejka100 mě teda Kubík chodil v 10měs,je to potvora hyperaktivní,ale v půl roce to je teprv síla
@adec njn ale co maj dělat:(
@kosta32 to jo na pul roce to ma maminka pěkny fofr to je pravda holka jak začala chodit na 8 měsíci taky je hyperaktív je to co hůlídat je jak pytel blech
naše holka ještě ani není na kolínkách a to jí už je 6 měsíců a týden:o)