Mám super tchyni🙂 už to vidím,jak dokojim,malou neuvidím 🙂
To já mám to samé,ale u mojí mamky 🙂 U tchýně ani moc ne člověče....čím to asi bude....🙂
31. kvě 2012
kosticka32
autorno tak o mamce a tatíkovi ani nemluvim,taky za 1*,nejvíc super je ,že berou i Kubíka super,klidně si ho vemou ven,chtějí ho na dovču a tak 🙂
31. kvě 2012
zavidím🙂