máte taky tak šílenou matku jako já?Je hotová z toho že přítel bude u porodu :D furt mi řiká:Ti radim dobře,netahej ho tam,nemusí vidět všechno :D
jen si ho tam vemte...za dob mamky to bylo jiný...já byla hrozně ráda, že tam manžel byl se mnou, moc mi pomohl jak psychicky tak fyzicky...zažívala jsem peklo a sestra za mnou přišla jen tak jednou za hodinu a půl, takže jsem byla ráda z
za manžela 🙂
Manžel je citlivej,tak si říkám,že to pro něj bude zážitek na celý život....asi kdyby to bylo opačně taky bych moc chtěla 🙂 myslím,že ty pochyby má každá těhulka 🙂
jo moje mama to rozmluvila že ženská si to má odbejt sama a on jí poslech a pak toho litoval když slyšel od chlapu z prace jaky to je pěkný vidět jako první svoje dítě a já jsem ho potrestala tím že se to dozvěděl jako poslední když poslouchal mojí matku
Já myslím, že otec by u porodu měl být určitě. AŤ už důvodu opory, tak to pro něj bude velký zážitek:o))))To co říká mamka bych neřešila, za nich to bylo jiné.......ted je to normálka!
vezmi ho určitě sebou a uvidíte, jak se to vyvine. Vždyť může kdykoli odejít. Já byla šťastná,že ho mám (u obou porodů), ale je pravda, že ve finále jsem ho nevnímala. 🙂
No já právě chci aby tam byl,sakra když to šlo tam byl u toho taky,tak bude i když to půjde ven! :D on sám chce taky,těší se 🙂 jj za mamky to nebylo a ajá se vůbec divím,žře s jejím přístupem k sexu a všemu tomu jsme na světě s bráchou :DJá u prvního měla kámošku a bylo to fajn 🙂
no, jestli on sám chce jít, tak vám do toho nemá co mluvit - navíc mě osobně rodila manželova maminka, tzn.má tchýně a manžel u porodu byl a nedovedu si představit tam být sama 🙂 tak hoodně štěstí
jestli tam chce manžel, tak toho určo využij, ve finále se ještě šikne 😀
😀 ne vsechny mamky jsou stejne..ma je zastancem manzela,pritele u porodu
kazda mamka neni stejna😀..ma je zastancem ,prave aby manzel,pritel byl u porodu..Pokud se tedy na to citi🙂
jestli manžel chce, a není to jen proto, že chceš ty, tak doporučuju, mně byl velkým pomocníkem!
jj chce a kdyby si to náhodou rozmyslel tak mám plno náhradnic a i náhradníků :D sama tam prostě být nechci,vím jak je to fajn tam někoho mít,kamarádka minule moc pomohla
U nás to nikdo neřeší 🙂 to já mám pochybnosti jestli tam manžela vzít nebo ne...ale podle mě je málo mužů co z toho mají trauma 🙂 do budoucna..manžel moc chce,ale já se tak nějak stydím nebo co...no mám nápady jak malá..