měla jsem návštěvu,milé,potěšilo mě to🙂a stěžuju si jak ta holky furt nespí a řve a ona ukázkově chrní a ani nedutá 😀
to my nase beruska dela porad 😀 ,chytre jsou ty nase deticky!!!
14. dub 2012
chtěla se předvíst že dokaže bít taky hodnoučká
14. dub 2012
kosticka32
autortakže nadávat a nadávat a zvát návštěvy....hlavně na noc 😀
14. dub 2012
Já vždycky, když jsem holky pomluvila, jak nespí, tak chrupaly jak medvídci 🙂