icon

měla jsem návštěvu,milé,potěšilo mě to🙂a stěžuju si jak ta holky furt nespí a řve a ona ukázkově chrní a ani nedutá 😀

avatar

Já vždycky, když jsem holky pomluvila, jak nespí, tak chrupaly jak medvídci 🙂

14. dub 2012
avatar

to my nase beruska dela porad 😀 ,chytre jsou ty nase deticky!!!

14. dub 2012
avatar

chtěla se předvíst že dokaže bít taky hodnoučká

14. dub 2012
avatar

takže nadávat a nadávat a zvát návštěvy....hlavně na noc 😀

14. dub 2012