Nechci to zakřiknout,ale děkuji bohu za kapky baby calm,vypadá to,že zabírají,malá spinká,nekroutí se,když je vzhůru tak neřve,ťukťukťuk!!!!!!
taky musím zaťukat, u nás taky zabírají krásně, už máme druhou lahvičku🙂
4. dub 2012
u nás to samé...máme koliku, není to teda úplně že by mu topřestalo ale jako jediný se po tom sámvykaká a pomáhají...sab se nečapal espumisan na prdíky jo ale na koliku ani za mák.
4. dub 2012
U nás fungovali jen týden pak znova řev ☹
4. dub 2012
u nás zatím dobrý, ale u Danyho jsme vyzkoušeli všechno. Takže hlavně že něco pomáhá 🙂 ať to vydrží
4. dub 2012
kosticka32
autor@patri22 pššššššš to néééé 🙂
4. dub 2012
U nas taky zabraly . Jsou i prirodni coz jsem byla rada;) tak at to co nejdele vydrzi
4. dub 2012
taky ťuk ťuk ...přeju ať je dobře!!
4. dub 2012
Klep klep, u nás fungovaly taky 100%, sabik ani infacol ani za mak. Tak at to malicke vydrzi.