nějak moc špatných zpráv o dětech:((((((
Já taky tak 🙂
@ffiinnkkaa
8. črc 2012
taky mi přijde,ale přemýšlela jsem nad tím,že dřív jsem to možná tak neregistrovala... každopádně je to hrozné ☹
8. črc 2012
mě přijde, že teď kazdý den ve zprávách zazní alespoň jedna reportáž o nemocném dítěti nebo něco podobného, je mi z toho vždycky hrozně smutno, když vidím, co všechno se může stát ☹
8. črc 2012
kousek od nás - na Šeberáku nalši tělo čtyřleté holčičky. jsem z toho paf ☹
8. črc 2012
kosticka32
autor@svoba jo a jejího otce:(asi nešťastná náhoda,ale je to strašný prostě
8. črc 2012
@kosticka32 je to smutný. co pak má dělat matka?
8. črc 2012
kosticka32
autor@svoba já bych jela směr bohnice:(((((
9. črc 2012
@kosticka32 to já taky ☹
9. črc 2012
Nic nečtu na zprávy nekoukám - a je mi nám fajn 😀