nějak nebezpečně mě bolí záda auau,a teď to byl buď posel a nebo se něco začíná dít 😀 ach jo to je strašný to čekání
čekání je opravdu hrozné, ale na 41.týden to opravdu vypadá, že se něco děje :D
bude miminkooo..uz se tesim na dalsi zpravicky..ne,vazne,drzim palecky at vse je ok.
@aja84
@jesterka09
@solo díky holky,jsem se nějak rozklepala,tak uvidíme,když tu dlouho nebudu tak je to jasný 😀 nevím jak je to v porodce s netem 🙂
@kosticka32 tak to taky netusim..☹ v kazdem pripade pisni ,kdyby jsi jela..ja to tady s kazdou desne prozivam..
@solo jj pokusím se 🙂 já taky uplně se těším na ráno až to zapnu a jsou tady ty šťastný maminky a mimča a už to maj za sebou a spoustu před sebou,kolikrát i řvu 😀
@kosticka32 to mas pravdu..je tu fakt hodne stesti,ale i zajimavych osudu...Ted co prozivala Romanka30 s manzelem ..jsem mela husi kuzi..
@kosticka32 tak jestli te to uklidni,tak ja se rozklepala a za par hodin pirodila 😀 tak drzim palce
@solo to jo osudů je tu spousta Romča a manžel no taky síla,to jsem taky řvala,někdy je ten život zkrátka nezpravedlivej :( ale je tu zas vás spousta super bab a to je paráda,ani se neznáme a je to takový milý
@slavikovci jooo?no já chci,fakt,zejtra je pátek takže pohoda,kluci už mě popohání,chtěj pařit 😀
@kosticka32 to je pravda..zase aspon prijdeme na jine myslenky...
Kostičko tak klidnou noc a kdyby něco držím palečky 🙂
tak jak to vipada už se bude chtít princezniče na svět tak at je všechno ok
vydrz devce vydrz,uz to bude cobydup,hlavne se drz kosticko 😉