nejvíc nejlepčíííí zpráva dne.............terioza to má uza sebou,Elis konečně u sebe a já můžu jít uklízet heh 😀
Fakt? No hurá 🙂 tak můžu jít ven 🙂
to byla kovbojka, co holky? 😀
Téda a jak ty to víš??? 😀 žádnej příspěvek tady nevidím od Teriozy...🙂 Ale kooonečně....se holka dočkala...a byla to celkem "rychlovka" 🙂 Tak hlavně ,že to zvládli a jsou O.K 🙂
Jojo, už jsem to také četla.. Čekám až to tu napíše sama, ať můžem gratulovat...
Fakt jo?a jak to víte?😀 super
jak to víte??to je super zpráva 😀 tak ja jedu na nákup 😀
jak to víš teda to byl napínavej příběh s krasným koncem taaak se těším na fotečky
kdybych mohla,tak bych se napila na zdraví terky a elinky 🙂
hurá 😀
@alzaxxx
@slavikovci
@andulaaa už to tady psalo několik holek,že jim posílala sms 🙂
@luciferinka přesně no 🙂
nápodobně,ale nechce se mi 😀 😀 asi ještě budu dělat, že to nevím 😀